• Telefon :
    0212 619 09 09

  • Çalışma Saatleri :
    08.00 - 19.00

Gaziosmapaşa Oto ekspertiz

Gaziosmapaşa Oto ekspertiz

Gaziosmapaşa Oto ekspertiz

gaziosmanpaşa oto ekspertiz araç bakım 2.el

Araç alırken dikkat etmeniz gereken konuların başında araç temizliği ve motor gelir Gaziosmanpaşa Oto ekspertiz olarak sizlere öncelikle  Araç alt detay kontrolunden bahsedeceğiz.

Araç Altı Detaylı Kontrolü

Araç altı bölgede oldukça önemli parçalar bulunmaktadır. Bu parçalar herhangi bir kasis çarpmasında veya sürtmesinde oldukça yüksek hasarlar alabilmektedir. Bu hasarların belirlenmesi ve ileriye dönük herhangi bir sorun yaşanmaması için araç altı detaylı kontrolü yapılmaktadır.

Araç Altı Kontrollerinin Önemi Nedir? 

Araç altı kontrollerinde araç liftle kaldırılır ve daha önceden meydana gelmiş olan herhangi bir çarpma veya sürtmeler belirlenir. Bu çarpmalar ve sürtmeler eğer bir hasar oluşturmuşsa bu hasarlar anında Gaziosmanpaşa Araç eksprtiz belirlenir.

Aracın ön takımlarında bir zedelenme ya da hasar varsa bu kontrol sırasında tüm detayları ile incelenir. Araç altı kontrolleri ile aracın yağ ve egzoz kaçaklarında olan problemleri de tespit edilir.

Araç Altı Testleri Nasıl Yapılmaktadır?

Araç altı detaylı testleri ile tüm sorunlar açığa çıkartılacağından dolayı hiçbir şekilde ileride sorun yaşatacak olan sorunlar da giderilmiş olacaktır. Birçok açıdan kalite ve avantaj sağlayacak olan bu testler ve kontroller sağlam araçları almanızı sağlayacak ve hiçbir şekilde sizin için sorunlar yaşatmayacak olan araçların sahibi olmanızı sağlayacaktır.