• Telefon :
    0212 619 09 09

  • Çalışma Saatleri :
    08.00 - 19.00

Sultangazi oto ekspertiz Hizmeti

Sultangazi oto ekspertiz Hizmeti

Sultangazi oto ekspertiz Hizmeti,

Oto reçete aldığınız araç için yapılacak olan bir çok kontrolu tek bir çatı altında size rapor olarak sunar ve binlerce Lira verilen otonuza gereken inceliği göstererek başarılı alım yapmanızı sağlar, Sultangazi araç ekspertiz firması olarak sizlere 2 el expertiz konusunda geniş bilgi vermekteyiz. Tel: 02126190909

sultangazi oto ekspertiz - oto reçete

Oto reçete 2016 yılından beri hizmet vermektedir,  doğru tespit yapılmış olan Oto expertiz Raporu almak için Sultangazi Araç Expertiz size çok yakın iletişime geçmeniz halinde hızlıca işlemlere başlayabiliriz. Oto Reçete Ekspertiz Raporu almış müşteri sayımız şimdiden 5.000 adete ulaşmıştır.

Sultangazi oto ekspertiz, ikinci el araçların kaza vakalarını teknik ekipman, teçhizat ve robotlarla test eden ve denetleyen ve ayrıntılı “Sultangazi oto ekspertiz raporu” düzenleyen Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız ve donanımlı Sultangazi araç ekspertiz organizasyonudur. Kullanılan oto exper kontrol merkezi.
Profesyonel ekip ve ekipmanlarla % 100 Güvenli bir çalışma isterseniz Sultangazi oto ekspertiz firma ile hizmetinizdeyiz. Tarafımızdan 5.000 araca Ümraniye oto ekspertiz yapıldı.
OTO REÇETE EKSPERTİZ, her markayı yayınlayan Türkiye’nin ilk Profesyonel, Bağımsız, Tarafsız, Sultangazi oto ekspertiz Hizmetidir 2.el Otomobil Sultangazi oto ekspertiz Raporu Oto rapor yalnızca Sultangazi oto ekspertiz Raporu düzenliyor, Oto Reçete firması rapor tamir ve bakım yapmaz, aracı satın almıyor veya satmıyoruz.