• Telefon :
    0212 619 09 09

  • Çalışma Saatleri :
    08.00 - 19.00

Sultangazi oto ekspertiz kontrolü

Sultangazi oto ekspertiz kontrolü

Sultangazi oto ekspertiz,

Sultangazi Araç Altı Detaylı Kontrolü

Araç altı bölgede oldukça önemli parçalar bulunmaktadır. Bu parçalar herhangi bir kasis çarpmasında veya sürtmesinde oldukça yüksek hasarlar alabilmektedir. Bu hasarların belirlenmesi ve ileriye dönük herhangi bir sorun yaşanmaması için araç altı detaylı kontrolü yapılmaktadır.

Araç Altı Kontrollerinin Önemi Nedir?

Araç altı kontrollerinde araç liftle kaldırılır ve daha önceden meydana gelmiş olan herhangi bir çarpma veya sürtmeler belirlenir. Bu çarpmalar ve sürtmeler eğer bir hasar oluşturmuşsa bu hasarlar anında belirlenir.

Aracın ön takımlarında bir zedelenme ya da hasar varsa bu kontrol sırasında tüm detayları ile incelenir. Araç altı kontrolleri ile aracın yağ ve egzoz kaçaklarında olan problemleri de tespit edilir.

Araç Altı Testleri Nasıl Yapılmaktadır?

Araç altı detaylı testleri ile tüm sorunlar açığa çıkartılacağından dolayı hiçbir şekilde ileride sorun yaşatacak olan sorunlar da giderilmiş olacaktır. Birçok açıdan kalite ve avantaj sağlayacak olan bu testler ve kontroller sağlam araçları almanızı sağlayacak ve hiçbir şekilde sizin için sorunlar yaşatmayacak olan araçların sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Yaptığımız ekspertiz çalışması sizlere en iyi hizmet ile sunulmaktadır. Sultangazi oto expertiz, Sultangazi araç exspertiz.

Oto reçete araç ekspertiz firması olarak sizlere motor performans test cihazının bayiliği hakkında bilgi vermek isteriz lütfen iletişime geçiniz. 0212 6190909

eniyi-fiyat-oto_ekspertiz-aracekspertiz_acil

OTO ReçeteAraç Ekspertiz markası olarak Türkiye Geneli Bayilikler verilecektir. OTO Reçete Oto Ekspertiz Bayisi olmak isteyen değerli dostlar sayfamızın iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Sultançiftliği oto ekspertiz, uygun seçenekleri için iletişime geçiniz.