• Telefon :
    0212 619 09 09

  • Çalışma Saatleri :
    08.00 - 19.00

Sultangazi Otomobil Check Up

Sultangazi Otomobil Check Up

Sultangazi Otomobil Check Up

Tıkla Ara ; 0532 513 82 36

 

Otomobillerin sağlıklı bir şekilde taranabilmesi için Sultangazi oto ekspertiz hizmeti veren kuruluşlar tarafından muayenelerin yapılması gerekir.

Sultangazi Oto ekspertiz Kaporta Boya Testi

2, El araç alırken söylenenlere değil söylediklerimize inanın, Oto Reçete Yılların verdiği tecrübe ile Sultangazi Araç ekspertiz çalışmasını tam analiz yaparak alıcı ve satıcıyı bir araya getiriyoruz.

Halk arasında bu işlemler oto ekspertiz olarak adlandırılır. Oto check up işlemleri araçların rutin kontrollerinde gerek duyulan işlemlerdir. Alınması planlanan araçların hasarlı olup olmadıkları hakkında kullanıcılara yeterli bilgi sunması açısından bu hizmet mükemmel bir uygulamadır. Bu testlerin uzunca bir zamanda yapılması önerilir. Belli aralıklarla yapılması doğru sonuçların alınması açısından son derece önemlidir. Bu testlerin aracın satın alınmasından önce yapılması önemlidir. Çünkü araçta hasar çok ise aracın alınmasından sonra bu asarların giderilmesi kullanıcıya pahalıya patlayabilir. Dolayısıyla araç satın alınmadan önce bilinmesinde yarar vardır ki bu da Sultangazi oto ekspertiz hizmeti ile ortaya çıkartılır.

Oto Check Up Aşamaları Nelerdir?

Oto check up aşamaları şu şekilde sıralanır:

  • Kaporta ve boya testi
  • Fren testi
  • Süspansiyon testi
  • Alt takım kontrolü

Boya ölçer adı verilen bir cihaz ile boya ve kaporta testi yapılır. Boyanın kalınlığı bu cihaz ile test edilir. Bu aşamada mutlaka bir uzmandan yardım alınması önemlidir. Çünkü bazen cihazın yetersiz kaldığı yerde uzman eli ile hasarın tespit edilmesi mümkün olacaktır. Sultangazi Araç ekspertiz hizmeti alanında verdiğimiz uzman kadromuzun da her daim işinin başında olduğu bu hizmet ile ikinci el araçlarınızın tüm kusurlarını gün yüzüne çıkartıyoruz.

Sultangazi oto expertiz iletişim

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Gazi Mahallesi araç ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Oto reçete Araç ekspertiz hizmetleri.

Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asf. No:50 D:460, 34265 Sultangazi – İstanbul