Dride is an driving school company that specializes in teaching driving an help to get certificate to their learning customers..

2. el oto ekspertiz Gazi mahallesi

2. el oto ekspertiz Gazi mahallesi

 

 

Gazi Mahallesi Araç Altı Detaylı Kontrolü ve 2. el bakım merkezi

Her gün istisnasız şekilde kullanılan araçların belli dönemlerde bakım ve onarımlarının yapılması hayati bir durum oluşturmaktadır. Özellikle de tüm parçalarının bulunduğu araç altının kontrol edilmesi oldukça önemlidir.

Araçların Alt Kısımlarının Kontrol Edilmesi

Bazen kasislerden hızlı geçmek bile araç altı parçalara küçük hasarlar vermektedir. Fakat bu küçük hasarlar gerektiği gibi çözümlenemez ve uzun vadeye yayılırsa işte o zaman sorunlar büyümekte ve son derece masraflı bakımlar ortaya çıkmaktadır. Tabi bir de buna ek olarak aracın kullanım ömrü düşmektedir.

Araç altı detaylı kontrol işlemlerinde araç liftle kaldırılır ve daha önceden oluşmuş olan çarpma veya sürtme sonucu oluşan hasarlar görsel olarak tespit edilmeye çalışılır.

Araç Altı Detaylı Kontrolünün Önemi

Otomobilin ön takımlarında bu çarpma veya sürtmeye bağlı oluşmuş olan bir hasar varsa hemen tespit edilip onarma aşamalarına geçilir.

Aynı zamanda araçların alt kısım kontrolleri işlemlerinde yağ ve egzoz kaçakları ile ilgili problemler de ortaya çıkartılarak ileride oluşabilecek olan sorunların önüne geçilmiş olunur.

Oto Reçete Merkezimizde Yapılan test ve kontroller

2. el oto ekspertiz Gazi mahallesi servisinde yapılan kontrollerin bir kısmı şunlardır;

Kaporta boya ve değişen kontrolü,
Bilgisayarlı elektronik beyin konrolleri,
Motor ve Şanzıman kontrolleri,
Araç alt kontrolü,
Yağ ve akışkan kontrolleri,
Motor Performans Güç (hp,dyno) Testi,
Yol sürüş testi,
Ön takım ve fren kontrolleri,
İç ve dış araç elektronik kontrolü, ( multimedya, camlar vb.),
Oto Ekspertiz Raporu,
Yukarıda listelenmiş olan işlemlerin yanı sıra bir çok kontrolde sağlanmaktadır. Yapılan tüm kontrollerden sonra aracınız sertifikalandırılır ve aracı alıp almama hakkındaki kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. G2. el araba ekspertiz Gazi mahallesi merkezinde aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. 2. el oto ekspertiz Gazi mahallesi computest ile aracınız A’dan Z’ye kontrol edilir

2. el oto ekspertiz Gazi mahallesi iletişim

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Gazi Mahallesi araç ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Oto reçete Araç ekspertiz hizmetleri.

Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asf. No:50 D:460, 34265 Sultangazi – İstanbul

2. el oto ekspertiz Gazi mahallesi, Gazi mahallesi oto ekspertiz, Gazi mahallesi araba ekspertiz, Gazi mahallesi araç ekspertiz, Gazi mahallesi oto ekspertiz tavsiye, Oto Ekspertiz Gazi mahallesi, Araç ekspertiz Gazi mahallesi, Araba Ekspertiz Gazi mahallesi, Gazi mahallesi 101 nokta ekspertiz, Gazi mahallesi Computest, Gazi mahallesi oto ekspertiz raporu, Gazi mahallesi ekspertiz servisi, Gazi mahallesi oto ekspertiz servisi,

Comments are closed

Scan the code