Dride is an driving school company that specializes in teaching driving an help to get certificate to their learning customers..

Gazi Mahallesi Oto ekspertiz

Gazi Mahallesi Oto ekspertiz

(iStockphoto) Biz03-autos-080216-iStock July 4th, 2016: The Audi A3 vehicles stopped on the parking during the presentation. These vehicles are the ones of the most popular premium cars in the world.

Yılların verdiği tecrübe ile ekibimizde bulunan son sistem araç ve gereçler ile birlikte size sunulan araçların ekspertizini profesyonel ekibimiz tarafından incelikle garanti altına almaktadır. ikinci el araç alırken yanılmayın Oto Reçete firması ile mobil olarak hizmet vermekteyiz. Alacağınız ikinci el aracın kontrollerini yaptırabileceğiniz İstanbul ilinin en Avrupa yakasında bulunan merkezimize ziyarette bulunun, profesyonel araba ekspertiz merkezine sizleri bekleriz. Gazi Mahallesi oto ekspertiz merkezine gelerek beğendiğiniz araca geçmişte meydana gelmiş olabilecek kaza, tutanak ve hasarları servisimizde bulunan son sistem ekipman ile tespitini yapıyoruz. İkinci el otomobil alım satımlarında daha önce hiç tanımadığınız bir kişiye güvenmek bir hayli sizin için zor olacaktır. Satıcının size aracında hiç bir kaza, arıza veya sorunun olmadığını söylemesi oldukça sık karşılaşılan bir durum, kesinlikle kulaktan dolma laflara itibar etmeyin.  İstatistiklere göre araç alım satımlarında satıcının araç hakkında söylediği tespitlerin %20 si doğru olarak sonuçlanmaktadır. Yüksek miktarda ödenen fiyatlar ile  aracı kontrol ettirmeden aldığınız zaman %80 oranında zarar etme durumunuzu göz önünde bulunduruyor.

Gazi Mahallesi araba ekspertiz,
Gazi Mahallesi araba ekspertiz servisi,

İkinci el Oto ekspertiz işlemini tarafsızlık ilkesin’den çıkmayarak eşit bir yorum ile araç alıcı ve satıcısına gerekli tüm bilgiler oto ekspertiz raporu firma sahibi ile sizlere sunulur.

İnsanların zorlukla kazanarak biriktirdiği paraların bir kısmının zarar uğruna boşa gitmesini istemiyoruz. Gazi Mahallesi oto ekspertiz merkezine aracınızı getirerek detaylı kontrolden geçirebilirsiniz. Bu kontroller doğrultusunda aracınızın Bir çok sistemi ile alakalı bilgiye sahip olacaksınız. Servisimizde çalışan personellerimiz uzmanlık belgesine sahip profesyonel kişilerdir. Böylelikle alacağınız aracın kontrol ve tespitlerini bilir kişi tarafından yapılması sizin için en doğru çözümlerden birisidir.

Gazi Mahallesi oto ekspertiz servisi,
Gazi Mahallesi oto ekspertiz,

Gazi Mahallesi mobil oto ekspertiz,

 

Seçtiğiniz aracı belki servisimize getirmekte zorluk çekebilirsiniz yada zaman probleminiz olabilir. Gazi Mahallesi mobil araç ekspertiz hizmetinden faydalanarak aracınızın bulunduğu adrese ekibimizi çağırabilirsiniz. Gazi Mahallesi mobil ekspertiz ekibimiz aracın bulunduğu konuma gelerek donanımlı cihazlar ile uzman ekibimiz detaylı kontrolleri yapmaya başlarlar. İstanbul Mobil oto ekspertiz işlemi esnasında arabanın bir çok parçası cihazlar yardımı ile gözden geçer.

Oto Reçete Merkezimizde Yapılan test ve kontroller

Gazi Mahallesi araç ekspertiz servisinde yapılan kontrollerin bir kısmı şunlardır;

Kaporta boya ve değişen kontrolü,
Bilgisayarlı elektronik beyin konrolleri,
Motor ve Şanzıman kontrolleri,
Araç alt kontrolü,
Yağ ve akışkan kontrolleri,
Motor Performans Güç (hp,dyno) Testi,
Yol sürüş testi,
Ön takım ve fren kontrolleri,
İç ve dış araç elektronik kontrolü, ( multimedya, camlar vb.),
Oto Ekspertiz Raporu,
Yukarıda listelenmiş olan işlemlerin yanı sıra bir çok kontrolde sağlanmaktadır. Yapılan tüm kontrollerden sonra aracınız sertifikalandırılır ve aracı alıp almama hakkındaki kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Gazi Mahallesi araba ekspertiz merkezinde aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. Gazi Mahallesi computest ile aracınız A’dan Z’ye kontrol edilir

Gazi Mahallesi oto ekspertiz iletişim

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Gazi Mahallesi araç ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Oto reçete Araç ekspertiz hizmetleri.

Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asf. No:50 D:460, 34265 Sultangazi – İstanbul

Gazi mahallesi oto ekspertiz, Gazi mahallesi araba ekspertiz, Gazi mahallesi araç ekspertiz, Gazi mahallesi oto ekspertiz tavsiye, Oto Ekspertiz Gazi mahallesi, Araç ekspertiz Gazi mahallesi, Araba Ekspertiz Gazi mahallesi, Gazi mahallesi 101 nokta ekspertiz, Gazi mahallesi Computest, Gazi mahallesi oto ekspertiz raporu, Gazi mahallesi ekspertiz servisi, Gazi mahallesi oto ekspertiz servisi,

 

Comments are closed

Scan the code