Dride is an driving school company that specializes in teaching driving an help to get certificate to their learning customers..

Habibler Oto Ekspertiz

Habibler Oto Ekspertiz

Sultangazi Habibler Araç Ekspertiz Fiyatları

Sultangazi ekspertiz fiyatları hakkında firmamız sizler için en uygun olanı vermek için var gücü ile çalışmaya devam etmektedir.

Habibler oto expertiz fiyatları konusunda firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Özellikle yeni araba almak için firmamızdan destek alan müşterilerimiz için bizler de en uygun ve en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktayız.

Alanında uzman ve deneyimli personellerimiz ile birlikte hizmet veren firmamız, konusunda ilk akla gelen isimlerden biri durumdadır. Özellikle ikinci el araç alınırken dikkat edilmesi gereken tüm konularda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sizler de yeni bir araç almak istediğiniz de ya da aracınızı satmadan önce son durumunu öğrenmek istediğinizde firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Tıkla Ara ; 0532 513 82 36

 

Sultangazi Oto Ekspertiz Konusunda Uzman Firma

http://www.otorecete.com internet sitesinden firmamız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerde ve daha fazlasından yararlanmak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Aracın değişen parçası ve motor gücü gibi tüm ilgili konuları içeren ekspertiz raporu için yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmek.

Tüm araç almak isteyenlerin aklında bazı sorular vardır. Bu soruların başında araç alırken hangi konulara dikkat etmeliyim gelmektedir.

 • Aracın değişen bir parçası var mıdır?
 • Aracın tamamı ya da herhangi bir parçası boyalı mıdır?
 • Aracın motor gücü ruhsatta yazan ile aynı mıdır ya da yakın mıdır?
 • Aracın motor aksamında sıkıntılı parça var mıdır?

Bu ve buna benzer daha birçok soru Habibler ekspertiz raporu içerisinde yer almaktadır. Çünkü bu durumlar aracın değerini ortaya çıkarmakta ve ileride oluşabilecek herhangi bir sıkıntının önüne geçmek için sorulmaktadır.

Araç Alırken Dikkat Edilecekler

Sultangazi Oto Reçete ekspertiz firması olarak sizlere Araç alırken dikkat edilecek kurallar hakkında bilgi verilecektir. Bu kuralların araç içerisinde var olup olmadığını ve daha fazlasını öğrenmek için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Tüm bu hizmetler sadece müşterilerimizin memnuniyeti için yapılmaktadır.

Sizler araçlarınızın kontrolün yaptırırken kullanılan tüm ürünler kalite ve güvenlik standartlarına göre üretilmiştir. Teknolojinin tüm imkanları ile birlikte müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerin haricinde fiyat olarak da en uygun fiyatı vermek için gerekli çalışmaları yapmakta ve sizlere gereken hizmeti vermekteyiz.

 

Sultangazi Araç Ekspertiz Fiyatları

Araç satın almaya karar verdiyseniz mutlaka eksper desteği almanız gerekir. Araçlarınız Sultangazi oto ekspertiz servisi tarafından kontrol edilir ve raporları iletilir.

 

Sultangazi araç ekspertiz fiyatları konusunda beklentilerinizi karşılayacak çözümler sizleri bekliyor. İkinci el otomobil alırken herkes araç hakkında tüm detayları bilmek istiyor. Fakat aracın eski sahipleri bazı durumlarda net bir bilgi ulaştırmıyor. Bu tür durumlarda da sorunları çözmek için habibler ekspertiz desteğinden yararlanmanız gerekir. Sultangazi Ekspertiz firmaları, araçlarınızı detaylı bir şekilde muayene eder. Kaportanın detaylı olarak çeşitli ölçüm cihazları ile kontrol sonrasında rapor hazırlar.

 

Araç muayenesi konusunda sertifikalı ekiplerimiz sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Araç üzerinde detaylı araştırma yapan ekiplerimiz sorunlarınızı kolayca çözebiliyor. Habibler ekspertiz hizmeti ile beraber sizde gönül rahatlığıyla yatırımlarınızı kolayca yapabilirsiniz. Firmamız araç alım ve satım ticaretinde en çok tercih edilen eksper firmalarından bir tanesidir. Sizin için oluşturulan raporlarımız en doğru bilgilendirmeyi sizlere sunar.

Tıkla Ara ; 0532 513 82 36

Sultangazi Yetkili Ekspertiz Desteği

 

Habibler Yetkili ekspertiz servisi desteğimizle sizlerin yanındayız. Ekspertiz raporlarında aracın kaportasının durumundan, motor ömrüne kadar her türlü bilgiye sahibiz. Araç almayı düşünen kişilere şeffaf bir şekilde destek veriyoruz. Böylece araç müşterilerinin aklında da herhangi bir soru işareti yer almıyor. Hizmet sonrasında alınan raporla birlikte aracın neredeyse tüm bilgileri çıkarılıyor.

 

Araç alım ve satım uygulamalarında Sultangazi ekspertiz hizmetlerimizle beklenenden fazlasını sunuyoruz. İkinci el araçlar için istenilen zamanda eksper raporlarını kolayca hazırlıyoruz. Alanında profesyonel sertifikalı çalışanlarımız tarafsız eksper raporunu sizlere sunar. İstanbul Sultangazi ekspertiz konusunda yılların deneyimi ile hizmet verebiliyoruz. Araçta her alan her nokta cihazlarımız ile denetledir. Araç üzerinde devam eden aksaklık ve arıza sorunlar kısa sürede ortaya çıkarılır.

Tıkla Ara ; 0532 513 82 36

Ekspertiz hizmetlerinde ekibimiz yerinde ziyaret gerçekleştirerek tam donanımlı test gerçekleştiriyor. Aracın markası ne olursa olsun en doğru detaylandırma firmamız tarafından kolayca yapılmaktadır. Detaylı olarak sunulan raporlar sayesinde gönül rahatlığı ile ikinci el araçları satın alabilirsiniz. Firmamız satın almak istediğiniz araçları, sizlerin yerine kontrol eder. Eksper hizmetleri konusunda detaylı bilgi almak ya da aklınızda bulunan soruları sormak için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla Ara ; 0532 513 82 36

 

Araç satın almaya karar verdiyseniz mutlaka eksper desteği almanız gerekir. Araçlarınız En Yakın oto ekspertiz servisi tarafından kontrol edilir ve raporları iletilir.

Oto Reçete ekspertiz Merkezi Sultangazi

Sultangazi Oto ekspertiz Kaporta Boya Testi

2, El araç alırken söylenenlere değil söylediklerimize inanın, Oto Reçete Yılların verdiği tecrübe ile Sultangazi Araç ekspertiz çalışmasını tam analiz yaparak alıcı ve satıcıyı bir araya getiriyoruz.

Sultangazi Profesyonel Ekspertiz Raporu,

Tıkla Ara ; 0532 513 82 36

Sultangazi oto ekspertiz yapılan testler;
Oto Ekspertiz Testleri,
Motor Gücü Ölçüm,
Kaporta Boya Testi,
Fren Ölçüm Testi,
Süspansiyon Amortisör,
Yanal Kayma Tutuş,
Arıza Tespit Testi,
Motor Kulakçıkları,
Motor Yağ Kaçakları,
Şanzıman Kulakları kontrol,
Rot-Rotil Kontrolleri,
Ön Arka Balatalar,
Ön ve Arka Diskler,
Debriyaj Boşluğu,
Lastiklerin Durumu,
Yağ Hava Polen Filtre,
Egzoz Duman Kontrolü,
El Freni Çalışır Testi,
Debriyaj Hidrolik Testi,
Kavrama Kontrolü,
Benzin Depo Kontrolü,
Klima Gaz Kontrolü,

İstanbul Sultangazi ekspertiz Hizmeti

 • Ürünlerimiz Tse HYb Tamamen Yasaya Uygun Profesyonel Cihazlardır

  • Dinamometre Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
  • Süspansiyon Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
  • Fren Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
  • Yanal Kayma Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
  • Yerel Arşiv (Raporlarınız Bilgisayarınızda Saklanır)
  • Detaylı Kaporta, Boya ve Araç İç, Dış, Motor vb. bölümler için (Yasada Belirtilmiş olan) Kontrol ve İşaretleme Formları
  • Otomatik Test Modu (Tek Tıkla Tüm Testleri yapın)
  • Oto Güncelleme Sistemi (Gelişen ve Değişen Sektöre Tam Uyum, Yazılımlarınız hep son sürümde)
  • Raporların 5 Yıl (Kanuni Süre Boyunca) Saklanması
  • Oto Ekspertiz Yönetim Sistemi (Araç kabulden girişinizi yapın, verilerinize tüm şube bilgisayarlarından erişin, İş analizi)
  • Özelleştirilmiş Test Ara 3yüzleri ve Kurumsal rapor çıktısı verebilme
  • Aylık Yerel Bilgisayar Yedekleme Desteği
  • Sınırsız Güncelleme ve Kurulum
  • Sistem Ayarlarına Uzaktan Erişim
  • Uzaktan Cihaz ve Sistem Kontrolü (Şubede olmasanız bile iş yerindeki tüm iş ve maddi hareketleri tek tıkla anlık takip edin)
  • Mobil uygulama ile cihaz kontrolü ve test yönetimi
  • Raporlara kare kod ve uygulama ile orjinal ürün kontrolü
  • Sınırsız Fotoğraflama ve Bulut Yedekleme
  • Web Ara yüzleri
  • Kısacası ihtiyacınız olabilecek her şey tek sistemde.

  Araçlarda elektronik arıza tespiti için aracın tamamı incelenir. Bu incelemeler için de araç beyni bilgisayarlı sistemlere sokulur ve son derece de isabetli çalışmalar yürütülür.

 • İSTANBUL Sultangazi Ekspertiz HİZMETİ

Sultangazi expertiz

Google Tarafından aranan Kelimeler;

Sultangazi 2.el oto ekspertiz, Sultangazi oto ekspertiz, Sultangazi araba ekspertizSultangazi araç ekspertizSultangazi oto ekspertiz tavsiye, Oto Ekspertiz Sultangazi, Araç ekspertiz Sultangazi, Araba Ekspertiz SultangaziSultangazi Dyno, Sultangazi Computest, Sultangazi oto expertiz raporu, Sultangazi ekspertiz servisi, İstanbul Sultangazi oto ekspertiz,

Sultangazi oto ekspertiz iletişim;

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Gazi Mahallesi araç ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Oto reçete Araç ekspertiz hizmetleri.

Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı No:50 D:460, 34265 Sultangazi – İstanbul

 • Telefon 0212 619 09 09

 • Gsm       0532 513 82 36

 • 2010 yılından itibaren, Ercan ÖZEN tarafından kurulan markamız otomotiv sektöründe faaliyet göstermektedir.

Comments are closed

Scan the code