Dride is an driving school company that specializes in teaching driving an help to get certificate to their learning customers..

Oto Eksper Firması

 

Oto eksper firması desteğimi almak istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Size özel oto eksper hizmetlerimiz ile burada sizleri bekliyoruz. Hizmet detayları konusunda sitemizi ve referans listemize göz atabilirsiniz.

 

Oto ekspertiz firması tarafından uygulamalarımız sayesinde İstanbul’da araçlarınıza eksper hizmeti sunuyoruz. Bazı zamanlarda aracınızı servise gönderemeyebilirsiniz. Firmamız bu tür konuları düşünerek sizlere araç ekspertiz desteğini kesintisiz olarak sunuyor. İstanbul’da nerede olursanız bizi hemen arayabilirsiniz. Ekibimiz kısa sürede araç yanına ulaşır, test ve kontrollerini başarılı bir şekilde tamamlar. Eksper hizmetinin en büyük avantajları arasında zaman kaybının önüne geçilmesidir. Eksper konusunda bizlere müracaat eden tüm müşterilerimize gerekli kontrolleri kapsayacak şekilde hizmet sunuyoruz. Eksper uygulamasında kullandığımız tüm cihazlar TSE kontrollerinden geçmiştir. Bu nedenle güvenilir bir oto tarama desteği alırsınız. Kuruluşumuzdan bu yana yıllardır otomobil servis hizmetini kesintisiz olarak sunuyoruz. Türkiye’nin her noktasına en hızlı servis veren firma olarak burada yer alıyoruz.

 

Ekonomik ve Profesyonel Eksper Raporu

Mobil ekspertiz hizmetlerimiz ile araçlarınızın yanında kolayca ulaşabilirsiniz. Firmamız araç üzerinde ortaya çıkabilecek boya değişimi gibi araç kusurlarının kolayca tespitini yapar. Ayrıca bilgisayarlı araç beyin taraması gerçekleştirir. Tarama araçlarımız tüm sistemi detaylı olarak inceler. Günümüzde yeni modellerin çıkması nedeniyle ikinci el piyasası canlı halde bulunmaktadır. Araçların kontrolünün gerçekleştirildiği ekspertiz dükkanımız yıllardır buradan hizmet vermektedir. İkinci el araç alırken ekspertiz desteğinden yararlanmanız gerekir.

 

Ekspertiz hizmeti verirken araçları her açıdan inceliyoruz. İnceleme sırasında motor kontrolleri, elektronik aksam incelemesi ve test sürüşleri yapıyoruz. Kontrollerin aracı satın almadan önce mutlaka yapılması gerekir. Bu konu güvenilir sürüş ve iyi bir alışveriş için önemli bir konudur. Araçta er alan arızalar satın alınmadan önce bilinmesi durumunda bu sorunların önüne geçilebilir. Ayrıca satıcının istediği ücret ortaya çıkan sonuçlar nedeniyle düşürülebilir. Bu yüzden ekspertizin kalitesi önemlidir. Eksper uygulamalarının işinin ehli deneyimli ustalar tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. 2.el araç ekspertiz uygulamaları ile araçlar donanımlı bir şekilde kontrol edilir.

 

Oto Ekspertiz Firması Dünya Standartlarında Eksper Hizmeti

Eksper servisimiz ikinci el olarak araçlarınıza oto ekspertiz İstanbul kapsamında test ve kontrol işlemi yapar. Firmamız ikinci el otomobil almayı veya satmayı düşünen her insana, büyük avantajlar sunmaya devam ediyor. Hizmet konusunda mükemmeliyetçi yaklaşımı ile araç alım ve satımlarını başarılı bir şekilde çözüyoruz. Araç alım ve satımı sırasında mevcut araçların durumu hakkında ortaya çıkan sorunları cihaz ve ekipmanlar kullanarak ortaya çıkarıyoruz. Eksper hizmetleri konusunda siz değerli müşterilerimize tamamı ithal, program destekli test makinelerini kullanırız. Alanında uzman ekibimizin sahi olduğu tecrübesi işini doğru şekilde ulaştırmasını sağlar. Tam teçhizatlı 4×4 makine parkurumuz ile eksper hizmetleri konusunda müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat garantisi sunuyoruz. Sizde oto ekspertiz raporu sayesinde ikinci el araçları gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Garantili ekspertiz konusunda profesyonel bilgisayarlı test cihazları ile beraber aracın elektronik ve mekanik aksamlarını titiz bir şekilde inceliyoruz. Firmamız eksper hizmetleri dahilinde her zaman müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden yoluna devam ediyor. Bu uygulamalar sırasında her zaman dünya standartlarına uygun olarak cihazlar kullanıyoruz. Eksper faaliyetlerimiz ile ayrıca iş istihdamı yaratıyoruz. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik gelecekteki beklentileri karşılamak adına ekspertiz şirketimiz bünyesinde çalışanlarımız sürekli olarak eğitim almaktadır.

 

Güvenilir ekspertiz uygulamalarımız sayesinde Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizi arayabilir ve destek alabilirsiniz. Eksper uygulamaları sayesinde artık araç satın almak kolay bir duruma geldi. Online şekilde sizlere ulaştırılan araç ekspertiz raporlarımız sayesinde araç başına ulaşmaya gerek kalmadan mobil cihazlarınızdan kontrol yapabilirsiniz. Araç alırken yanılmayı ve zaman kaybını tamamen önlüyoruz. Araçlara değerinden fazla fiyat ödeme gerçekleştirmemek için kurulduk ve bu konuda hizmet verdik. Araçların ekspertiz uygulaması yapılırken aynı zamanda ön muayene işlemlerini de yapıyoruz. Eksper uygulamaları konusunda uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile sorunsuz ekspertiz hizmeti yapıyoruz. İşlemlerimizin tamamı raporlar halinde müşterilerimize sunulur. Firmamız kuruluşundan bu yana otomotiv sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir. Tecrübemiz doğrultusunda sizde güvenilir oto ekspertiz desteğini kolayca alabilirsiniz. Firmamız ekspertiz hizmetini profesyonel olarak bağımsız bir şekilde müşterilerine sunar. İstanbul’un dört bir yanında kaliteli ve ucuz hizmet vermeyi hedefleyerek bu konuda başarılı hizmet sunarız.

 

Eksperlik alanında teknolojik cihazlarımız ile sizlerin yanındayız. Müşterilerimize araç satın alırken herhangi bir şekilde güvensizlik konusu sunmadan size en yakın ekspertiz hizmetini ulaştırırız. Ekspertiz raporlarını sunmadan önce araç başında bulunmayan müşterimize 3G bağlantısı ile canlı konuşma gerçekleştirebiliyoruz. Türkiye’nin her noktasında satın almak istediğiniz araçlara ulaşıyor ve detaylı incelemesini gerçekleştiriyoruz.

 

Oto Ekspertiz Firması Detaylı Eksper Raporu

Satın almak istediğiniz araçlar konusunda detaylı bilgileri MARKA EXPERTİKA aracılığı ile kolayca öğrenebilirsiniz. Ofisinizden ayrılmaya gerek kalmadan detaylı olarak ekspertiz raporlarına göz atabilir ve araç hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Farklı şehirlerde bulunan araçları kolayca inceleme imkanına sahip olmak için bizi aramanız yeterlidir. Aracı satın almadan önce mobil eksper hizmeti sayesinde zamandan kazanç sağlayabilir ve servislerde saatlerce beklemeye gerek kalmadan raporları inceleyebilirsiniz. Günümüzde ekspertiz firmaları her ilde hizmet vermektedir. Bu firmalar ikinci el araba alınırken tüm kontrollerini tarafsız şekilde gerçekleştirerek güvenilir bir hizmet vermeyi sunar. Eksper hizmetleri konusunda İstanbul’un önde gelen firmalarından bir tanesiyiz. Uzman ekibimiz ve ileri teknoloji sistemlerimiz sayesinde araçlarınızın tüm hasar ve kusurlarını tespit edebiliyoruz.

 

Araçlarınızın hiçbir yerine zarar vermeden uzman ekiplerimiz ileri seviyedeki makinalar ile inceleme gerçekleştirir. Firmamız araç üzerinde tüm incelemelerinde neredeyse sıfır hata ile uygulama gerçekleştirir. Bir aracın güzel olarak gözükmesi kusursuz olduğu anlamına gelmez. Çünkü dış tarafı lokal boya ile kaplanabilir. Bu da gözle görülür bir ayrıntıya denk gelmememize neden olabilir. Bu nedenle aracınızı bir kaportacıya götürmek yerine eksper merkezlerine ulaştırmanız gerekir. İstanbul’da bulunuyorsanız bizimle iletişime geçebilir, alacağınız aracı kolayca inceletebilirsiniz. En iyi ve kusursuz sonuca ulaşabilmeniz için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Oto ekspertiz ücreti detayları ve randevularınız için telefon numaralarımız üzerinde sizleri bekliyoruz. Hemen iletişim bölümü içerisinde ekibimize ulaşarak detaylı bilgileri kolayca alabilirsiniz. Satıcı kişi ile beraber buradan iletişime geçerek araç noktasına anında erişebilirsiniz. İstanbul mobil oto ekspertiz hizmeti sayesinde firmamız, zaman kaybına uğramadan eksper raporu almanız yardımcı olur. Aracın yanında gitmeden beğendiğiniz aracın oto ekspertiz sonuçlarını görebilirsiniz. Mobil oto ekspertiz hizmetlerimiz sayesinde zaman ve yol masraflarını ortadan kaldırıyoruz. Otomobil satın alırken detaylı inceleme gerçekleştirmeniz gerekir. Aksamlar ortaya çıkan sorunlar aracın fiyatının düşmesine neden olur. Özellikle şasi bağlantılarına dikkat etmeniz gerekir. Buradan siz değerli müşterilerimize en uygun fiyata araç ekspertiz ücreti sunuyoruz. Oto eksper konusunda aradığınız profesyonel desteği bizlerden kolayca alabilirsiniz. Eksper firmamız her geçen gün artan teknolojisi sayesinde büyümeye devam ediyor. Aracınızı güvenle satın almanız için uzman eksper desteklerinden yararlanabilirsiniz. Ekibimiz araç konusunda deneyimli kişilerden oluşur. Bu sayede araçlarınızın tamamına profesyonel çözüm sunarız. Araç eksper hizmetleri konusunda merak ettiğiniz tüm bilgileri bizlere sorabilir ve kolayca yanıt alabilirsiniz.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

 • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
 • Lift üzerinde Alt Motor Kontrolleri,
 • Lift üzerinde Ön Takım Boşluk Kontrolleri,
 • Kaporta Kontrolü,
 • Boya Kontrolü,
 • Fren Testi,
 • Süspansiyon Testi,
 • Amortisör Yanal Kayma Testi,
 • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri,
 • Lastik hava ve yeterlilik Testi, Akü Güç testi ,
 • İç Ekspertiz kontrolü,
 • Dış ekspertiz kontrolü,
 • Kaporta Değişen Kontrolleri,
 • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü,
 • DYNO Motor Testi,
 • Conta testi, HO2 isteğe bağlı Aracın Motor Kapağında ağır Hasar kontrolu,
 • Pazar Günü Açık Oto Ekspertiz

Güngören Oto Ekspertiz

Tıkla ara  ; +90 532 423 90 42

 

Güngören oto ekspertiz hizmet Bölgelerimiz:

 • Abdurrahman Nafiz Gürman Oto ekspertiz,
 • Akıncılar Oto ekspertiz,
 • Gençosman Oto ekspertiz,
 • Güneştepe Oto ekspertiz,
 • Güven Mahallesi Oto ekspertiz,
 • Haznedar Oto ekspertiz,
 • Mareşal Çakmak Oto ekspertiz,
 • Mehmet Nesih Özmen Oto ekspertiz,
 • Güngörende expertiz,
 • Güngören Sanayi Oto ekspertiz,
 • Tozkoparan Oto ekspertiz,
 • Merter Oto ekspertiz,
 • Davutpaşa Oto ekspertiz,

Oto ekspertiz fiyatları için arayınız. Telefon: +05324239042

Comments are closed

Scan the code