Dride is an driving school company that specializes in teaching driving an help to get certificate to their learning customers..

Oto ekspertiz Sultangazi

Oto ekspertiz Sultangazi

Sultangazi Oto Reçete Araç Ekspertiz Fiyatları

Tıkla Ara ; 0532 513 82 36

 

Araç satın almaya karar verdiyseniz mutlaka eksper desteği almanız gerekir. Araçlarınız En Yakın oto ekspertiz servisi tarafından kontrol edilir ve raporları iletilir.

Oto Reçete ekspertiz Merkezi Sultangazi

Sultangazi Oto ekspertiz Kaporta Boya Testi

2, El araç alırken söylenenlere değil söylediklerimize inanın, Oto Reçete Yılların verdiği tecrübe ile Sultangazi Araç ekspertiz çalışmasını tam analiz yaparak alıcı ve satıcıyı bir araya getiriyoruz.

Sultangazi araç ekspertiz fiyatları konusunda beklentilerinizi karşılayacak çözümler sizleri bekliyor. İkinci el otomobil alırken herkes araç hakkında tüm detayları bilmek istiyor. Fakat aracın eski sahipleri bazı durumlarda net bir bilgi ulaştırmıyor. Bu tür durumlarda da sorunları çözmek için ekspertiz desteğinden yararlanmanız gerekir. Ekspertiz firmaları, araçlarınızı detaylı bir şekilde muayene eder. Kaportanın detaylı olarak çeşitli ölçüm cihazları ile kontrol sonrasında rapor hazırlar.

Araç muayenesi konusunda sertifikalı ekiplerimiz sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Araç üzerinde detaylı araştırma yapan ekiplerimiz sorunlarınızı kolayca çözebiliyor. Bahçelievler ekspertiz hizmeti ile beraber sizde gönül rahatlığıyla yatırımlarınızı kolayca yapabilirsiniz. Firmamız araç alım ve satım ticaretinde en çok tercih edilen eksper firmalarından bir tanesidir. Sizin için oluşturulan raporlarımız en doğru bilgilendirmeyi sizlere sunar.

 

Sultangazi Yetkili Ekspertiz Desteği

Yetkili Sultangazi ekspertiz servisi desteğimizle sizlerin yanındayız. Ekspertiz raporlarında aracın kaportasının durumundan, motor ömrüne kadar her türlü bilgiye sahibiz. Araç almayı düşünen kişilere şeffaf bir şekilde destek veriyoruz. Böylece araç müşterilerinin aklında da herhangi bir soru işareti yer almıyor. Hizmet sonrasında alınan raporla birlikte aracın neredeyse tüm bilgileri çıkarılıyor.

Araç alım ve satım uygulamalarında Sultangazi ekspertiz hizmetlerimizle beklenenden fazlasını sunuyoruz. İkinci el araçlar için istenilen zamanda eksper raporlarını kolayca hazırlıyoruz. Alanında profesyonel sertifikalı çalışanlarımız tarafsız eksper raporunu sizlere sunar. Bahçelievler ekspertiz konusunda yılların deneyimi ile hizmet verebiliyoruz. Araçta her alan her nokta cihazlarımız ile denetledir. Araç üzerinde devam eden aksaklık ve arıza sorunlar kısa sürede ortaya çıkarılır.

Sultangazi Oto Reçete Ekspertiz

Ekspertiz hizmetlerinde ekibimiz yerinde ziyaret gerçekleştirerek tam donanımlı test gerçekleştiriyor. Aracın markası ne olursa olsun en doğru detaylandırma firmamız tarafından kolayca yapılmaktadır. Detaylı olarak sunulan raporlar sayesinde gönül rahatlığı ile ikinci el araçları satın alabilirsiniz. Firmamız satın almak istediğiniz araçları, sizlerin yerine kontrol eder. Eksper hizmetleri konusunda detaylı bilgi almak ya da aklınızda bulunan soruları sormak için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sultangazi oto ekspertiz Fiyatları  

Otoreçete araç ekspertiz fiyatları konusunda en uygun hizmeti veren firmamız ile sizler de almak istediğiniz araçları kontrol ettirebilirsiniz.

Sultangazi Araç ekspertiz fiyatları oldukça merak edilen konuların başında gelmektedir. Firmamız bu konuda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ekspertiz konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız alanında ilk akla gelen isimlerden biri durumundadır. Özellikle ikinci el araç kontrolü konusunda müşterilerimize gerekli tüm hizmetleri vermekteyiz.

İkinci el araç almak oldukça dikkat gerektiren konulardan biridir. Çünkü yapılacak bir hatalı işlem ileride sıkıntıların oluşmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle profesyonel yardım almak oldukça önemlidir. Firmamız bu konuda sizlere gerekli hizmeti ve daha fazlasını vermektedir.

Sultangazi Profesyonel Ekspertiz Raporu

Sultangazi Ekspertiz raporu sadece kaporta ile ilgili değil, aynı zamanda aracın motoru hakkında da bilgi vermelidir. Çünkü aracın motoru en önemli parçasıdır. Burada yapılması gereken tüm işlemlerin yapıldığından emin olmak gerekmektedir.

Firmamız ile bu konuda da gerekli hizmeti alabilirsiniz. Yapmanız gereken almak istediğiniz araç ile firmamızı ziyaret etmek. Geri kalan tüm işlemler alanında uzman personellerimiz tarafından yerine getirilecektir. Profesyonel ekspertiz raporu konusunda olması gereken tüm işlemler firmamız tarafından yapılan kontroller sonrasında sizlere verilecektir.

Personellerimi alanında tecrübeli ve profesyonel konumdadır. Her konuda kendini geliştiren personellerimiz, değişen koşullara göre hizmet içi eğitim ile kendilerini geliştirmeye devam etmektedirler.

Oto Reçete Alanında Öncü Firma

Firmamız alanında öncü firma konumundadır. http://www.otorecete.com web sitemizi ziyaret ederek verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle fiyat konusu en çok dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Bu noktada firmamız sizlerin kaliteli hizmeti uygun fiyata alması için gereken her türlü çalışmayı yapmaktadır.

Oto Reçete Ekspertiz fiyatları oldukça merak edilen konulardan biridir. Bu noktada firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yapılması gereken tüm işlemleri yapan firmamız ile gönül rahatlığı içinde araçlarınızı getirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece almak istediğiniz araç ile birlikte firmamızı ziyaret etmeniz. Geri kalan tüm işlemler alanında uzman ve deneyimli personellerimiz tarafından yerine getirilecektir. Her türlü konu için alanında öncü olan firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Tıkla Ara ; 0532 513 82 36

Güngören oto ekspertiz yapılan testler;
Oto Ekspertiz Testleri,
Motor Gücü Ölçüm,
Kaporta Boya Testi,
Fren Ölçüm Testi,
Süspansiyon Amortisör,
Yanal Kayma Tutuş,
Arıza Tespit Testi,
Motor Kulakçıkları,
Motor Yağ Kaçakları,
Şanzıman Kulakları kontrol,
Rot-Rotil Kontrolleri,
Ön Arka Balatalar,
Ön ve Arka Diskler,
Debriyaj Boşluğu,
Lastiklerin Durumu,
Yağ Hava Polen Filtre,
Egzoz Duman Kontrolü,
El Freni Çalışır Testi,
Debriyaj Hidrolik Testi,
Kavrama Kontrolü,
Benzin Depo Kontrolü,
Klima Gaz Kontrolü,

İstanbul Sultangazi ekspertiz Hizmeti

 • Ürünlerimiz Tse HYb Tamamen Yasaya Uygun Profesyonel Cihazlardır

  • Dinamometre Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
  • Süspansiyon Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
  • Fren Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
  • Yanal Kayma Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
  • Yerel Arşiv (Raporlarınız Bilgisayarınızda Saklanır)
  • Detaylı Kaporta, Boya ve Araç İç, Dış, Motor vb. bölümler için (Yasada Belirtilmiş olan) Kontrol ve İşaretleme Formları
  • Otomatik Test Modu (Tek Tıkla Tüm Testleri yapın)
  • Oto Güncelleme Sistemi (Gelişen ve Değişen Sektöre Tam Uyum, Yazılımlarınız hep son sürümde)
  • Raporların 5 Yıl (Kanuni Süre Boyunca) Saklanması
  • Oto Ekspertiz Yönetim Sistemi (Araç kabulden girişinizi yapın, verilerinize tüm şube bilgisayarlarından erişin, İş analizi)
  • Özelleştirilmiş Test Ara 3yüzleri ve Kurumsal rapor çıktısı verebilme
  • Aylık Yerel Bilgisayar Yedekleme Desteği
  • Sınırsız Güncelleme ve Kurulum
  • Sistem Ayarlarına Uzaktan Erişim
  • Uzaktan Cihaz ve Sistem Kontrolü (Şubede olmasanız bile iş yerindeki tüm iş ve maddi hareketleri tek tıkla anlık takip edin)
  • Mobil uygulama ile cihaz kontrolü ve test yönetimi
  • Raporlara kare kod ve uygulama ile orjinal ürün kontrolü
  • Sınırsız Fotoğraflama ve Bulut Yedekleme
  • Web Ara yüzleri
  • Kısacası ihtiyacınız olabilecek her şey tek sistemde.

  Araçlarda elektronik arıza tespiti için aracın tamamı incelenir. Bu incelemeler için de araç beyni bilgisayarlı sistemlere sokulur ve son derece de isabetli çalışmalar yürütülür.

 • İSTANBUL Sultangazi Ekspertiz HİZMETİ

Sultangazi expertiz

Google Tarafından aranan Kelimeler;

Sultangazi 2.el oto ekspertiz, Sultangazi oto ekspertiz, Sultangazi araba ekspertizSultangazi araç ekspertiz, Sultangazi oto ekspertiz tavsiye, Oto Ekspertiz Sultangazi, Araç ekspertiz Sultangazi, Araba Ekspertiz Sultangazi, Sultangazi Dyno, Sultangazi Computest, Sultangazi oto expertiz raporu, Sultangazi ekspertiz servisi, İstanbul Sultangazi oto ekspertiz  ,

Sultangazi oto ekspertiz iletişim;

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Gazi Mahallesi araç ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Oto reçete Araç ekspertiz hizmetleri.

Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı No:50 D:460, 34265 Sultangazi – İstanbul

 • Telefon 0212 619 09 09

 • Gsm       0532 513 82 36

 • 2010 yılından itibaren, Ercan ÖZEN tarafından kurulan markamız otomotiv sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Comments are closed

Scan the code