Dride is an driving school company that specializes in teaching driving an help to get certificate to their learning customers..

Sultangazi 2. El araç alırken ekspertiz yaptırın

Sultangazi 2. El araç alırken ekspertiz yaptırın

Artık İstanbul Sultangazi‘de veya herhangi bir bölgede alacağınız aracı baştan aşağı kontrol ederek 2.el oto ekspertiz hizmeti verici bir firma ile karşı karşıyasınız, Mobil oto ekspertiz servisimiz ile aracınızı yerinizden teslim alır, tekrar raporlar ile birlikte Ekspertiz yapılan aracı istenilen adrese teslim ederiz. Oto reçete, otomobil test merkezinde 2. el bütün test ve kontroller 20 dk ile 60 dk. arasında profesyonel expertiz çalışan aracılığıyla yapılmaktadır. İşlem bitiminde detaylı Araba check up raporları otomobil sahibine verilir.

sultangazi_2el-otoekspertiz

Sultangazi Oto ekspertiz işlemleri sadece 2.el otomobil satın alım durumlarında değil, otomobil kontrol istasyonlarına gitmeden öncesinde de yaptırılmalıdır. Aracınızı kontrol istasyonuna götürmeden öncesinde fren testi ve genel muayeneden geçirirseniz, orada yaşanacak negatif bir olay karşısında geriye çevrilmekten ve tekrar muayeneye gitmekten kurtulmuş olursunuz. Kontrolleri tam gerçekleşmeyen otomobiller son zamanlarda bir daha kontrol istasyonlarına gitmekte ve bu vaziyet lüzumsuz süre ve ücret kaybına mal olmaktadır.
Der Tod einer Bodybuilding-Mutter legt „giftige“ Trainingsergänzungsmittel frei fatsecret anleitung indische fitness & bodybuilding: einige der besten heimtrainings für frauen.

  • Oto reçete Ercan usta, saygınlığı ve güçlü kurum imajı ile uzun soluklu ve sürekli bağlantılar kurmayı hedefler.

eniyi-fiyat-oto_ekspertiz-aracekspertiz_acil

OTO ReçeteAraç Ekspertiz markası olarak Türkiye Geneli Bayilikler verilecektir. OTO Reçete Oto Ekspertiz Bayisi olmak isteyen değerli dostlar sayfamızın iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

logo-tile

Comments are closed

Scan the code