Dride is an driving school company that specializes in teaching driving an help to get certificate to their learning customers..

Sultangazi 2.el oto ekspertiz

Sultangazi 2.el oto ekspertiz

0532 513 82 36

Oto ekspertiz Süspansiyon Testi

Süspansiyon sistemi araçların yerden gelecek olan sarsıntılarda ve darbelerde aracın hiçbir şekilde sarsılmamasını ve dengesini kaybederek devrilmesinin önüne geçmektedir. Son derece önemli bir araç parçası olan süspansiyon sistemi düzenli aralıklar ile kontrol edilmeli ve süspansiyon testleri olumsuz olan araçlar ile asla yola çıkılmamalıdır.
Süspansiyon Testi Neden Önemlidir?
Süspansiyon testleri özel teknik araçlar ve profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır. Birçok açıdan kalite ve sürüş keyfi sağlayacak olan süspansiyon kontrolleri sonucunda şu bakımlar ve kontroller yapılmış olacaktır.
Dört tekerleğin de en düşük çekiş kuvvetleri belirlenecektir.
En düşük tutuş frekansı belirlenecek
Aracın ağırlık ölçümler tespit edilecektir.
Vibrasyon prensibi ile kuvvet ölçülecektir.
EUSAMA kriteri testi yapılacaktır.
Dört tekerleğin de ağırlık ölçümleri belirlenecektir.
Süspansiyon Testi İle Yapılacaklar
Yapılacak olan bu süspansiyon testleri tamamen tüm hataları ortadan kaldıracağı gibi hem sürüş keyfini arttıracak hem de son derece güvenli bir sistem sağlayacaktır. Oldukça gerekli olan bu süspansiyon testler ikinci el araçlarda kesinlikle uygulanmalı ve bu testler sonucunda araçta ileride olacak olan sorunlar da giderilmiş olacaktır.

Sultangazi 2.el oto ekspertiz,

Oto reçete araç analizleri konusunda sizlere profesyonel ekip arkadaşları ile araç analizlerinde tam performans sağlamak için aracınızın motorundan, paspasına kadar kontrol etmekteyiz. Sultangazi araç ekspertiz.

Sultangazi oto ekspertiz iletişim

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Gazi Mahallesi araç ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Oto reçete Araç ekspertiz hizmetleri.

Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı No:50 D:460, 34265 Sultangazi – İstanbul

Sultangazi 2.el oto ekspertiz, Sultangazi oto ekspertiz, Sultangazi araba ekspertiz, Sultangazi araç ekspertiz, Sultangazi oto ekspertiz tavsiye, Oto Ekspertiz Sultangazi, Araç ekspertiz Sultangazi, Araba Ekspertiz Sultangazi, Sultangazi 101 nokta ekspertiz, Sultangazi Computest, Sultangazi oto ekspertiz raporu, Sultangazi ekspertiz servisi, Sultangazi oto ekspertiz servisi,

Comments are closed

Scan the code