Dride is an driving school company that specializes in teaching driving an help to get certificate to their learning customers..

Sultangazi Araç ekspertiz Analizi,

Sultangazi Araç ekspertiz Analizi,

Oto Reçete Araç Ekspertiz
Oto Reçete, Sultangazi Oto ekspertiz servisi ikinci el otomobil test ve kontrol açısından uzman ekibi ile 7 gün hizmet vermekteyiz. Aracınız detaylı bir şekilde kontrol edildikten sonra ekspertiz raporunuz size sunulur gerekli evrak ile birlikte verilir. Bilgisayarlı profesyonel cihazlarımız ile aracınıza eksiksiz bir expertiz yapılmaktadır. Sultangazide araç başında mobil ekspertiz hizmeti’de personel ekibimiz tarafından vermekteyiz.
Oto reçete Ekspertiz
Sultangazi oto ekspertiz servisi yeni bir otomobil almadan önce aracı test ettirmeyi unutmayın Sultangazi oto ekspertiz aracınızın tüm kontrollerini profesyonel bilgisayarlı test cihazları ile yaparak ekspertiz raporunu hazırlar kazalı araç tespiti ve arızalı araç tespiti bizim işimiz.

Oto Reçete Merkezimizde Yapılan test ve kontroller

Sultangazi araç ekspertiz servisinde yapılan kontrollerin bir kısmı şunlardır;

Kaporta boya ve değişen kontrolü,
Bilgisayarlı elektronik beyin konrolleri,
Motor ve Şanzıman kontrolleri,
Araç alt kontrolü,
Yağ ve akışkan kontrolleri,
Motor Performans Güç (hp,dyno) Testi,
Yol sürüş testi,
Ön takım ve fren kontrolleri,
İç ve dış araç elektronik kontrolü, ( multimedya, camlar vb.),
Oto Ekspertiz Raporu,
Yukarıda listelenmiş olan işlemlerin yanı sıra bir çok kontrolde sağlanmaktadır. Yapılan tüm kontrollerden sonra aracınız sertifikalandırılır ve aracı alıp almama hakkındaki kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Sultangazi araba ekspertiz raporu merkezinde aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. Sultangazi computest ile aracınız A’dan Z’ye kontrol edilir

Sultangazi oto ekspertiz iletişim

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Gazi Mahallesi araç ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Oto reçete Araç ekspertiz hizmetleri.

Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asf. No:50 D:460, 34265 Sultangazi – İstanbul

Sultangazi oto ekspertiz, Sultangazi araba ekspertiz, Sultangazi araç ekspertiz, Sultangazi oto ekspertiz tavsiye, Oto Ekspertiz Gazi mahallesi, Araç ekspertiz Sultangazi, Araba Ekspertiz Sultangazi, Sultangazi 101 nokta ekspertiz, Sultangazi Computest, Sultangazi oto ekspertiz raporu, Sultangazi ekspertiz servisi, Sultangazi oto ekspertiz servisi,

Comments are closed

Scan the code