Dride is an driving school company that specializes in teaching driving an help to get certificate to their learning customers..

Sultangazi İkinci el araç ekspertiz

Oto reçete Sultangazi İkinci el araç ekspertiz

Marka olarak araç kontrolü ve yürüyen akşamlarında motor kısımlarında, kaporta ve araç altı detaylı kontrollerinde Oto reçete firmamızı garantili olarak seçebilirsiniz. Ufak ayrıntılar ile sizi büyük zarardan kurtaracağız. Parkurda ki profesyonel ekip ile sizlere son sistem dinomometre ile motor kontrol yapılmaktadır.

Tıkla Ara ; 0532 513 82 36

Sizlere kısa bilgiler vermekten gurur duyarız, araç altı detaylı kontrol hakkında bilgilendirmedir.

Araç Altı Detaylı Kontrolü
Araç altı bölgede oldukça önemli parçalar bulunmaktadır. Bu parçalar herhangi bir kasis çarpmasında veya sürtmesinde oldukça yüksek hasarlar alabilmektedir. Bu hasarların belirlenmesi ve ileriye dönük herhangi bir sorun yaşanmaması için araç altı detaylı kontrolü yapılmaktadır.
Araç Altı krijg meer informatie Kontrollerinin Önemi Nedir?
Araç altı kontrollerinde araç liftle kaldırılır ve daha önceden meydana gelmiş olan herhangi bir çarpma veya sürtmeler belirlenir. Bu çarpmalar ve sürtmeler eğer bir hasar oluşturmuşsa bu hasarlar anında belirlenir.
Aracın ön takımlarında bir zedelenme ya da hasar varsa bu kontrol sırasında tüm detayları ile incelenir. Araç altı kontrolleri ile aracın yağ ve egzoz kaçaklarında olan problemleri de tespit edilir.
Araç Altı Testleri Nasıl Yapılmaktadır?
Araç altı detaylı testleri ile tüm sorunlar açığa çıkartılacağından dolayı hiçbir şekilde ileride sorun yaşatacak olan sorunlar da giderilmiş olacaktır. Birçok açıdan kalite ve avantaj sağlayacak olan bu testler ve kontroller sağlam araçları almanızı sağlayacak ve hiçbir şekilde sizin için sorunlar yaşatmayacak olan araçların sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Sultangazi oto expertiz iletişim

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Gazi Mahallesi araç ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Oto reçete Araç ekspertiz hizmetleri.

Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asf. No:50 D:460, 34265 Sultangazi – İstanbul

Sultangazi 2.el oto ekspertiz, Sultangazi oto ekspertiz, Sultangazi araba ekspertiz, Sultangazi araç ekspertiz, Sultangazi oto ekspertiz tavsiye, Oto Ekspertiz Sultangazi, Araç ekspertiz Sultangazi, Araba Ekspertiz Sultangazi, Sultangazi 101 nokta ekspertiz, Sultangazi Computest, Sultangazi oto ekspertiz raporu, Sultangazi ekspertiz servisi, Sultangazi oto ekspertiz servisi,

Comments are closed

Scan the code