Dride is an driving school company that specializes in teaching driving an help to get certificate to their learning customers..

Sultangazi Oto ekspertiz Kaporta Boya Testi

Sultangazi Oto ekspertiz Kaporta Boya Testi

2, El araç alırken söylenenlere değil söylediklerimize inanın, Oto Reçete Yılların verdiği tecrübe ile Sultangazi Araç ekspertiz çalışmasını tam analiz yaparak alıcı ve satıcıyı bir araya getiriyoruz.

İletişim; 0532 513 82 36


Oto Reçete ekspertiz konusunda sizlere kısa bilgiler vermekteyiz bugün sizlere Kaporta; araçların motor, sürücü ve yolcu bölümleri ile diğer aksamlarını kapatan metal örtü olarak tanımlanabilir. Aracın dış dünya ile olan bağlantısı olan kaportaların hem görsellik açısından hem de sağlamlık açısından son derece bakımlı olması gerekmektedir.
Sağlamlık ve dayanıklılık sağlaması gereken kaportanın düzenli olarak kontrol edilmesi gerekir. Bu kontroller ise kaporta boya testi ile yapılmaktadır.
Boya Kaporta Testleri Nedir?
Araçlar için uygulanacak boya kaporta testleri milimetrenin binde biri hassasiyetindeki özel cihazlar ile ve uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bu test ile yapılacak olan işlemler ise şöyle olmaktadır.
Gövdenin kontrol edilmesi,
Tampon ve travers kontrolleri
Çamurluk, bagaj, tavan ve tüm kapıların kontrolü
İç direk
Havuz
Ön ve arka paneller
Şasi kontrolü
İkinci El Aracın Hasarlı Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?
Son derece profesyonel bir şekilde cihazlar ile uygulanacak olan kaporta boya kontrolleri sayesinde araca fabrika çıkışı dışında boya yapılıp yapılmadığı, değişen bir parça bulunup bulunmadığı belirlenecektir. Araç ile alakalı herhangi bir kaza durumu söz konusu ise de bu kaza raporlanacak ve daha bilinçli bir şekilde araç almanız sağlanmış olacaktır.

Sultangazi oto expertiz iletişim

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Gazi Mahallesi araç ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Oto reçete Araç ekspertiz hizmetleri.

Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asf. No:50 D:460, 34265 Sultangazi – İstanbul

Sultangazi 2.el oto ekspertiz, Sultangazi oto ekspertiz, Sultangazi araba ekspertiz, Sultangazi araç ekspertiz, Sultangazi oto ekspertiz tavsiye, Oto Ekspertiz Sultangazi, Araç ekspertiz Sultangazi, Araba Ekspertiz Sultangazi, Sultangazi 101 nokta ekspertiz, Sultangazi Computest, Sultangazi oto ekspertiz raporu, Sultangazi ekspertiz servisi, Sultangazi oto ekspertiz servisi,

Comments are closed

Scan the code