Dride is an driving school company that specializes in teaching driving an help to get certificate to their learning customers..

Sultangazi oto expertiz

Sultangazi oto expertiz

Oto reçete 2. el araç alırken son sistem ekipman ve makineler ile aracınızın yüzlerce noktasını tecrübeli ekip arkadaşları ile kontrol eder szilere ekspertiz konusunda yardımcı oluruz.

Oto Reçete Ekspertiz, sultangazi oto expertizsultangazi oto ekspertiz, sultangazi araç ekspertiz, sultangazi araç expertiz, sultangazi otomobil ekspertiz

Oto reçete Araç ekspertiz hizmetleri.

Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asf. No:50 D:460, 34265 Sultangazi – İstanbul

Oto Ekspertiz Sultangazi,

Oto reçete İkinci el Araç alırken dikkat etmeniz gereken fren Testi hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Fren Testi
Leistung u Fitness Weiterbildung Top 5 Bodybuilding-Trainingsfehler (Teil 3): Vermeiden von Maschinen tadalafil bodybuilding: bodybuilding-training für anfänger.

Fren sistemleri hem güvenli sürüşlerin hem de keyifli sürüşlerin yaşanması için ilk sırada gelmektedir. Fren sistemlerinde ortaya çıkabilecek olan en ufak bir hata bile önüne geçilmez olan hasarlara ve olumsuz durumlara yol açabilmektedir. Bu tür sorunların önüne geçecek olan tek sistemi ise fren testi işlemleri sunmaktadır.

Fren Testi İşlemleri Neden Önemlidir?

Bu testler sayesinde fren performansını etkileyen tüm kusurlar ortadan kaldırılacak ve son derece de güvenli bir fren testi oluşturulmuş olacaktır. Fren test kontrolleri aynı zamanda tekerleklerin performanslarının kontrolünü de oluşturacaktır.

Fren Testi Kontrolleri Neleri Kapsamaktadır?

Profesyonel bir ekip ve son derece de teknolojik cihazlar ile sıfır yanılma payı ile yapılacak olan fren kontrol tespitleri şu işlemleri kapsayacaktır.

Tüm tekerleklerin maksimum fren kevveti

Arka fren kısıtlayıcı testleri

Frenleme süresince denge kontrolü

Pedal kuvvet ölçümü

Fren kuvvetinin ve dengesinin saptanması

Yuvarlanmadan oluşacak olan sürtünmenin saptanması

Ön ve arka dingillerin ayrı ayrı incelenmesi

Farklı frenleme şiddetlerinde frenlerin yüzdelerinin hesaplanması

Frenlemeye göre tekerleklerin performans özellikleri

 

Comments are closed

Scan the code