Dride is an driving school company that specializes in teaching driving an help to get certificate to their learning customers..

Sultangazide Oto Ekspertiz -Otoreçete

Sultangazide Oto Ekspertiz -Otoreçete

Sultangazi Oto Ekspertiz
Otomobil satın almayı düşünüyorsanız ancak aracın özelliklerinden emin olamıyorsanız doğru adrestesiniz. Sultangazi oto ekspertiz, konuya dair profesyonel hizmet vermektedir.

Tıkla Ara ; 0532 513 82 36

 

Sultangazi Oto Ekspertiz Konusunda Uzman Firma

İkinci El Araç Alırken Dikkat
2. el otomobil satın almak, günümüzde sık yapılan eylemler arasında karşımıza çıkmaktadır. Sıfır araçların fiyatlarının dudak uçuklatıyor olması, bireyleri ikinci el otomobil almaya mecbur kılmıştır. Bu nedenle ikinci el otomobil satışı da büyük oranda artmıştır.

Siz de ikinci el otomobil satın almayı düşünüyorsanız, bu işlemi hayata geçirmeden hemen önce Sultangazi oto ekspertiz ile muhakkak iletişime geçmelisiniz. Bu sayede ilerleyen süreçte herhangi bir istenmedik sonuç ile karşılaşmayacak ve neticede mağdur olmayacaksınız.
İkinci el otomobil, daha önce kullanılmış olan otomobil anlamına gelmektedir. İkinci el otomobiller, sıfır otomobillerde olduğu gibi hiç kullanılmamış olmadığı için bazı parçalarında sorun olabilir ya da bazı parçaları değişmiş olabilir. Bunu siz fark edemeyebilirsiniz ancak oto ekspertizleri, yaptıkları incelemeler neticesinde böyle bir durum söz konusu ise tespit edip size bildirecektir.
Bazı bireyler, otomobillerinde sorun olduğu halde satış sırasında aracın sorunlarını alıcıdan saklamaktadır. Eğer alıcı, otomobil hakkında detaylı bir bilgi birikimine sahip değilse sorunlu aracı satın almaktadır. İlerleyen süreçte ise otomobilin yeni sahibi, aracın sorunları ilgilenmek durumunda kalaktadır.
Bahsi geçen bu durum oldukça can sıkıcıdır. Bu durumun kandırılmışlığın beraberinde getirdiği manevi mağduriyet tarafı olduğu gibi aynı zamanda maddi mağduriyet durumu da mevcuttur. Bugüne kadar binlerce kişi hem maddi hem de manevi anlamda bu sorunla karşı karşıya gelmiştir.

Araç satın almaya karar verdiyseniz mutlaka eksper desteği almanız gerekir. Araçlarınız Sultangazi oto ekspertiz servisi tarafından kontrol edilir ve raporları iletilir.

 

Ne Satın Aldığınızı Bilin
Sultangazi oto ekspertiz hizmeti veren firma ise maddi ve manevi sorun yaşamamanız için profesyonel hizmet vermektedir. otoeksper.net resmi internet sitesini ziyaret edecek olursanız, firmanın daha önce konuya dair yaptığı çalışmaları detayı olarak görebilirsiniz.
Bir otomobilden beklenen uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışması ve ihtiyacı karşılamasıdır. Ancak ikinci el otomobillerin bir kısmı, kişi satın aldığında sorunludur ve dolayısı ile süreç içerisinde sorun çıkartmaya devam etmektedir. Öyle ki aracın yeni sahibi, kimi durumlarda neredeyse aracı satın alırken verdiği para kadar da araca masraf yapmaktadır. Bunun temel sebebi ise aracın satın alınmadan önce profesyonel bir kontrolden geçirilmemiş olmasıdır.
Profesyonel garantili oto ekspertiz firması olan Sultangazi oto ekspertiz firması ise konuya dair profesyonel bir yaklaşım geliştirmiştir. Firma ile iletişime geçmeniz durumunda ilk etapta sizin ihtiyaç, istek ve beklentileriniz firma tarafından tespit edilir. Sonrasında ise incelenmesi talep edilen araç için bir randevu oluşturulur ve sonrasında firmanın ekibi, aracı inceledikten sonra kişiye detaylı bir rapor hazırlar.
Doğru Yönlendirmelere Herkesin İhtiyacı Vardır
Bu sayede bireyler ikinci el araç satın alırken aracın hangi özellik ve sorunları olduğu noktasında emin olur ve ona göre hareket eder. Otoexper.com.tr resmi internet sitesini ziyaret edecek olursanız, daha önce firmanın verdiği hizmetleri detaylı olarak inceleyebilir ve kullanıcı yorumlarına da erişim sağlayabilirsiniz.
Profesyonel bir hizmet almak herkesin hakkıdır. Sultangazi oto ekspertiz firması, binlerce lira verdiğiniz yeni aracınızın iyi ve kötü olan tüm özelliklerini gözler önüne serecektir. Bu hizmet sayesinde aslında bir danışmanlık hizmeti almış olacağınızı bilmelisiniz. Her insanın alanında uzman kişilerden yönlendirme, bilgilendirme ve danışmanlığa ihtiyacı vardır.
Firmanın alanında uzman, deneyim sahibi olma başarısı göstermiş ve konuya dair iyi bir eğitim sürecinden geçmiş oto ekspertizleri bulunmaktadır. firma, diğer oto ekspertiz hizmeti veren firmalardan farklı olarak maddi kaygılarla hareket etmez ve bireylerin yararını esas alır. Kaliteli ve uygun fiyata oto ekspertiz hizmetinden yararlanmak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Sultangazi Yetkili Ekspertiz Desteği,

Tıkla Ara ; 0532 513 82 36

 

Araç satın almaya karar verdiyseniz mutlaka eksper desteği almanız gerekir. Araçlarınız En Yakın oto ekspertiz servisi tarafından kontrol edilir ve raporları iletilir.

Oto Reçete ekspertiz Merkezi Sultangazi

Sultangazi Oto ekspertiz Kaporta Boya Testi

2, El araç alırken söylenenlere değil söylediklerimize inanın, Oto Reçete Yılların verdiği tecrübe ile Sultangazi Araç ekspertiz çalışmasını tam analiz yaparak alıcı ve satıcıyı bir araya getiriyoruz.

Sultangazi Profesyonel Ekspertiz Raporu,

Tıkla Ara ; 0532 513 82 36

Sultangazi oto ekspertiz yapılan testler;
Oto Ekspertiz Testleri,
Motor Gücü Ölçüm,
Kaporta Boya Testi,
Fren Ölçüm Testi,
Süspansiyon Amortisör,
Yanal Kayma Tutuş,
Arıza Tespit Testi,
Motor Kulakçıkları,
Motor Yağ Kaçakları,
Şanzıman Kulakları kontrol,
Rot-Rotil Kontrolleri,
Ön Arka Balatalar,
Ön ve Arka Diskler,
Debriyaj Boşluğu,
Lastiklerin Durumu,
Yağ Hava Polen Filtre,
Egzoz Duman Kontrolü,
El Freni Çalışır Testi,
Debriyaj Hidrolik Testi,
Kavrama Kontrolü,
Benzin Depo Kontrolü,
Klima Gaz Kontrolü,

İstanbul Sultangazi ekspertiz Hizmeti

 • Ürünlerimiz Tse HYb Tamamen Yasaya Uygun Profesyonel Cihazlardır

  • Dinamometre Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
  • Süspansiyon Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
  • Fren Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
  • Yanal Kayma Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
  • Yerel Arşiv (Raporlarınız Bilgisayarınızda Saklanır)
  • Detaylı Kaporta, Boya ve Araç İç, Dış, Motor vb. bölümler için (Yasada Belirtilmiş olan) Kontrol ve İşaretleme Formları
  • Otomatik Test Modu (Tek Tıkla Tüm Testleri yapın)
  • Oto Güncelleme Sistemi (Gelişen ve Değişen Sektöre Tam Uyum, Yazılımlarınız hep son sürümde)
  • Raporların 5 Yıl (Kanuni Süre Boyunca) Saklanması
  • Oto Ekspertiz Yönetim Sistemi (Araç kabulden girişinizi yapın, verilerinize tüm şube bilgisayarlarından erişin, İş analizi)
  • Özelleştirilmiş Test Ara 3yüzleri ve Kurumsal rapor çıktısı verebilme
  • Aylık Yerel Bilgisayar Yedekleme Desteği
  • Sınırsız Güncelleme ve Kurulum
  • Sistem Ayarlarına Uzaktan Erişim
  • Uzaktan Cihaz ve Sistem Kontrolü (Şubede olmasanız bile iş yerindeki tüm iş ve maddi hareketleri tek tıkla anlık takip edin)
  • Mobil uygulama ile cihaz kontrolü ve test yönetimi
  • Raporlara kare kod ve uygulama ile orjinal ürün kontrolü
  • Sınırsız Fotoğraflama ve Bulut Yedekleme
  • Web Ara yüzleri
  • Kısacası ihtiyacınız olabilecek her şey tek sistemde.

  Araçlarda elektronik arıza tespiti için aracın tamamı incelenir. Bu incelemeler için de araç beyni bilgisayarlı sistemlere sokulur ve son derece de isabetli çalışmalar yürütülür.

 • İSTANBUL Sultangazi Ekspertiz HİZMETİ

Sultangazi expertiz

Google Tarafından aranan Kelimeler;

Sultangazi 2.el oto ekspertiz, Sultangazi oto ekspertiz, Sultangazi araba ekspertizSultangazi araç ekspertizSultangazi oto ekspertiz tavsiye, Oto Ekspertiz Sultangazi, Araç ekspertiz Sultangazi, Araba Ekspertiz SultangaziSultangazi Dyno, Sultangazi Computest, Sultangazi oto expertiz , Sultangazi ekspertiz servisi, İstanbul Sultangazi oto ekspertiz,

Sultangazi oto ekspertiz iletişim;

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Gazi Mahallesi araç ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Oto reçete Araç ekspertiz hizmetleri.

Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı No:50 D:460, 34265 Sultangazi – İstanbul

 • Telefon 0212 619 09 09

 • Gsm       0532 513 82 36

 • 2010 yılından itibaren, Ercan ÖZEN tarafından kurulan markamız otomotiv sektöründe faaliyet göstermektedir.

Comments are closed

Scan the code