Dride is an driving school company that specializes in teaching driving an help to get certificate to their learning customers..

Sultangazide Oto Ekspertiz

Sultangazide Oto Ekspertiz

Oto ReÇEte Aracınıza Değer verir

Sultangazide ekspertiz hizmeti için irtibata geçebilirsiniz.

Trafiğin en yoğun olduğu İstanbul’da buna acemi ve aceleci şöförleri de eklersek otomobillerin kaza yapması kaçınılmaz oluyor tabiki de araç satın alacak olanlarda soru işareti kalmakta acaba araba aldığımda bu araba hasarlı mı? motorunda herhangi bir arıza var mı? orjinal parçaları değişmiş mi? bu tür sorunları düşünmek istemiyorsanız, en son model ekipmanlarımız ve tarayıcılarımız ile uzman teknisyenlerimiz ile almayı düşündüğünüz aracınızı en ince kapsamına kadar test ederek avantajlı fiyatlarımızla sizlere Otorecete Ekspertiz olarak hizmetimizi sağlayarak sizlerin memnuniyetine sunmaktayız.

Uzman personellerimiz tarafından ileri teknolojik  test cihazlarımızın yardımı ile gerekli inceleme yapılıp tüm kontrollerin ardında anında ekspertis raporunuz teknisyenlerimizin sunumu ile siz değerli müşterilerimize biilgilendirme sunumu yapmaktayız.

Aracınızla daha konforlu ve emniyetli sürüşler yapmak istiyorsanız Otorecete Ekspertizle güvenli yolculuklar yapmaya ne dersiniz, avantajlı, cazip fiyatlarımız ile siz müşterilerimize ödeme kolaylıkları sunmaktayız. Donanımlı ekip ve ekipmanlarımızı tarafsızlığımız ile araç alım satımlarınızı rahatlığını Otorecete Ekspertiz sağlamaktadır.

Comments are closed

Scan the code