Dride is an driving school company that specializes in teaching driving an help to get certificate to their learning customers..

Avrupa Yakası Oto Ekspertiz

Avrupa Yakası Oto Ekspertiz

  • Araç Satış ve transfer konusunda sektörümüzde uzun yıllardır hizmet veren Sultangazi Oto Ekspertiz uzman teknisyenlerimiz ile mm’nin binde biri ölçüm hassasiyet cihazlarımızla, son teknolojik donanımlı ekipmanlarımızla garantili olarak inceleyerek ileride herhangi bir problemle karşılaşmayacak, aklınızda soru işaretleri kalmayacak şekilde siz müşterilerimize özen exspertis olarak bu güvenceyi vermekteyiz. Araç alım, satımda herhangi bir sorunla veya bir maddi zararla karşılaşmamak için gerekli olan tüm detaylı incelemeleri alanında uzmanlaşmış olan deneyim sahibi, ehliyetli firmamız sizlerin menfaatlerini ve memnuniyetini ilke ederek hizmetlerimizi titizlikle, yaparak  anında hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Amacımız müşterilerimizi gelecek olan zararlardan korumaktır, nasıl mı? bilinçli ya da bilinçsiz aracı değerinden yüksek gösterip maddi olarak zarardan kurtarmak, darbeli, sonradan boyanmış,  hasarlı, kazalı olup olmadığı bütçenizi zorlamadan ekonomik bir fiyata uygun oto ekspertiz işlemlerinizi gerçekleştirip bilgisayardan çıkan sonuçları dosya halinde görsel olarak  hakkında ki bilgileri ispatlayarak müşterilerimizin haklarını korumak firmamızın prensibidir ve böylelikle maddi ve manevi hiçbir zarar etmeden içiniz rahat olarak araç sahibi olma imkanını dünya standartlarında en kaliteli, en iyi hizmeti  Avrupa Yakası oto ekspertiz olarak sizlere bu garantiyi kalıcı olarak vermekteyiz. Kaliteli, hızlı, garantili hizmet anlayışını sizlere sunan özen ekspertiz için müşteri departmanımızı arayarak detaylı tüm bilgiyi alabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız rapor ile A’dan Z’ye alacağınız aracı daha iyi anlaşılır şekilde tanıyacaksınız. İddia ediyoruz yanılma payı sıfırdır. Gezici servis ağlarımız ve ekipmanlarımız ile 120 nokta kontrollü olarak 2.el araç CHECK_UP tarafsız olarak en ince detayına kadar yapmaktayız.
  • Oto Ekspertiz bayilik için lütfen iletişime geçiniz. 0212 619 09 09

avrupa_yakasi_otoekspertiz

  • Aracın 101 nokta kontrolü
  • Hasar Kaydı
  • Kaza Kaydı
  • Deneyimli Mobil Oto Ekspertiz Ustaları aracın bulunduğu yere giderek incelesin. Yazılı, fotoğraflı oto ekspertiz raporu hazırlasın.
  • Zaman Kazanın ve Şüphelerinizi Giderin
  • 5 Sayfa Ayrıntılı Oto Ekspertiz raporunu gönderelim Bizimle içiniz rahat çünkü biz profesyoneliz.
  • Sigorta bilgileri

Diağnostik Test
Motor Performans Analizi
Dijital Aksam Analizi
Yıpranma Analizi
Lastik Analizi
Boya kalınlık, incelik analizi
– Değişen Parça Analizi
Sürüş Analizi

uygun_otoekspertiz


bodrum escort

Comments are closed

Scan the code