Dride is an driving school company that specializes in teaching driving an help to get certificate to their learning customers..

Küçükköy Araç ekspertiz

Küçükköy Araç ekspertiz

küçükköy araç ekspertiz

Oto Reçete garantili bir bakım ile araç satın almak istiyorsanız sizlere az ücret karşılığı araç alırken  Küçükköy Araç ekspertiz firması olarak Yanal kayma testi hakkında bilgi vereceğiz, firmamızda 2. el araç ekspertizi yaparsanız bu çalışma ücretsiz size yapılacaktır.

Yanal Kayma Testi

Alınan araçların testlerinin ve tüm bakımlarının yapılması oldukça önemlidir. Bu testler ve bakımlar kaliteli bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlayacağı gibi aynı zamanda güvenli ve son derece de kontrollü bir araç sürüş deneyimi sunacaktır. Küçükköy oto ekspertiz

Yeni alınan veya ikinci el alınan araçlarda yapılması gereken testlerden biri de yanal kayma testi olmaktadır.

Yanal Kayma Testi Nedir?

Alınan aracın fabrika çıkışı rot ayarına sadık olup olmadığı bu test sonucunda belirlenecek ve oldukça da avantajlı bir durum sunacaktır. Yanal kayma kontrolü özel olarak üretilmiş olan platform üzerinde tamamen bilgisayar sistemlerine bağlı kalınarak yapılmaktadır.

Aracın ilgili dingile ait tekerleklerinde yürüme hızına ve sapma olup olmadığına bakılır. Rot ayarları ve aks kontrolleri yapılarak daha güvenli bir durum ortaya çıkartılır. Yapılacak olan tüm ölçümler ve kontroller raporlanarak alıcıya sunulur.

Aracın Teker Sapmaları Ölçülür

Profesyonel ve teknolojik şekilde yapılacak olan yanal kayma test işlemleri sayesinde araçların daha güvenli ve son derece de sorunsuz bir halde yürür durumu sağlanmaktadır.

Comments are closed

Scan the code