Dride is an driving school company that specializes in teaching driving an help to get certificate to their learning customers..

Sultangazi Araç altı Detaylı Kontrol

Sultangazi Oto ekspertiz

arac-alti-test-kontrol

Araç Altı Detaylı Kontrolü

Araç altı bölgede oldukça önemli parçalar bulunmaktadır. Bu parçalar herhangi bir kasis çarpmasında veya sürtmesinde oldukça yüksek hasarlar alabilmektedir. Bu hasarların belirlenmesi ve ileriye dönük herhangi bir sorun yaşanmaması için araç altı detaylı kontrolü yapılmaktadır.

Araç Altı Kontrollerinin Önemi Nedir?

Araç altı kontrollerinde araç liftle kaldırılır ve daha önceden meydana gelmiş olan herhangi bir çarpma veya sürtmeler belirlenir. Bu çarpmalar ve sürtmeler eğer bir hasar oluşturmuşsa bu hasarlar anında belirlenir.

Aracın ön takımlarında bir zedelenme ya da hasar varsa bu kontrol sırasında tüm detayları ile incelenir. Araç altı kontrolleri ile aracın yağ ve egzoz kaçaklarında olan problemleri de tespit edilir.

Araç Altı Testleri Nasıl Yapılmaktadır?

Araç altı detaylı testleri ile tüm sorunlar açığa çıkartılacağından dolayı hiçbir şekilde ileride sorun yaşatacak olan sorunlar da giderilmiş olacaktır. Birçok açıdan kalite ve avantaj sağlayacak olan bu testler ve kontroller sağlam araçları almanızı sağlayacak ve hiçbir şekilde sizin için sorunlar yaşatmayacak olan araçların sahibi olmanızı sağlayacaktır.
10 goldene Regeln einer muskelaufbauenden Diät trenabol bewertungen der besten appetitzügler in pre-workouts bodybuilding-forum tun appetitzügler verlangsamen ihren stoffwechsel chor boogie.

Sultangazi Oto Ekspertiz, Sultangazi Mobil Araç ekspertiz, oto ekspertiz, iletişime geçiniz.

Comments are closed

Scan the code